• +38 050 385 86 83
  • +38 044 207 00 17

m.mavrodiy@mhp.com.ua

Про нас

«Катеринопільський елеватор» – це сучасне потужне підприємство зі зберігання зернових та бобових культур, виробництва кормів, олії соняшникової та соєвої, шроту, макухи соняшникової, гранульованого лушпиння соняшника та сої. Підприємство засноване у 1938 році. З 2004 року підприємство «Катеринопільський елеватор» входить до складу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».

ПрАТ «МХП» – це:

Українська компанія, лідер аграрного ринку України в галузі птахівництва;

Провідний виробник на ринку м’ясопереробки в Україні.

Провідний виробник м’яса птиці в Європі;

Один з найбільших виробників зерна в Україні зі значним потенціалом зростання;

ПрАТ «МХП», до складу якого входить понад 30 підприємств в різних областях України, засноване у 1998 році та продовжує динамічно розвиватися і нарощувати виробничі потужності.

Так у 2015 р. на «Катеринопільському елеваторі» був введений в експлуатацію перший в МХП олієекстракційний завод. Продуктивність по переробці сої – 1 000 тонн / добу.

 

«Катеринопільський елеватор» соціально відповідальне підприємство, яке веде активну благодійну діяльність. Так, у 2015 році підприємство профінансувало розробку проекту реконструкції районних очисних споруд, а також взяло на себе зобов’язання щодо його реалізації. Підприємство на постійній основі надає допомогу державним та громадським установам та організаціям, підтримує шкільні та дошкільні навчальні заклади, фінансує місцеву футбольну команду.

 

Продукція «Катеринопільсколго елеватора» – це товари високої якості та безпечності, що підтверджується регулярним лабораторним контролем за передовими технологіями по перевірці та контролю якості та безпечності продукції. Сертифікована система менеджменту підтверджує, що всі процеси функціонування підприємства управляються на рівні міжнародних стандартів ISO 9001: 2008 Система управління якістю; ISO 22000:2005 Система менеджменту безпеки харчових продуктів, що дає впевненість споживачам нашої продукції, що ми здатні постачати продукцію, яка повністю задовольняє його вимоги.

 

Комбікормами «Катеринопільского елеватора» зокрема, харчується птиця, яка реалізується під ТМ «Наша Ряба».